Novinky Seco 2019.1. na zákaznických dnech ve Zlíně

Iva Duroňová vydáno dne 25. dubna 2019

V rámci účasti společnosti SECO TOOLS CZ na letošních zákaznických dnech v TAJMAC - ZPS, připravili zástupci společnosti pro návštěvníky prezentaci sortimentu nástrojů z aktuální edice Novinek Seco 2019.1. SECO TOOLS najdete v první třetině výstavní haly číslo 2.

Čelní frézování s nástroji od SECO TOOLS

Letošní prezentace společnosti Seco se zaměřuje především na oblast čelního frézování, která je novými nástroji nejvíce podpořena. Zahrnuje aplikace nejpokročilejších konstrukčních a technologických prvků. Současně však bývá právě čelní frézování aplikační oblastí, jež je v praxi neprávem opomíjena. Přitom její úspěšnou realizací lze dosahovat velmi zajímavých výsledků produktivity, snižování nákladů a zlepšení celkového využití vybavení obráběcích provozů. 

Prezentován však bude i unikátní program STEP, určený pro technické vzdělávání v oboru obrábění. Dle zástupců společnosti, se absence znalostí pracovníků výroby i její přípravy bohužel projevují stále výrazněji. Po diskuzi se zástupci společnosti možná zjistíte, že nejen nástroje Seco, ale i vzdělávací program STEP mohou pomoci i vám.

Více na: www.secotools.com


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.