Snižujte náklady se systémem rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head

Seco Tools CZ, s.r.o.
— vydáno 19. září 2022

Seco představuje nový modulární systém rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček X-Head, jenž vyniká všestranností a vysokou užitnou hodnotou.

Inzerce

Pomocí tohoto systému lze snadno střídat různé geometrie a tvary karbidových hlaviček, což přináší optimalizaci operací frézování, snížení výrobních nákladů i redukci sortimentu potřebných nástrojů.

Rychlá a snadná výměna nástroje pomocí jediného montážního klíče

Frézovací hlavičky je možné osadit na řadu stopek různých délek, což podstatně zvyšuje všestrannost. Lze tak pracovat s krátkým i dlouhým dosahem a různými délkami vyložení. Výměna hlavičky spočívá v pouhém pootočení klíčem. To eliminuje nutnost vyjímat kvůli výměně frézy celý nástroj z upínače. Bezpečné a spolehlivé spojení hlavičky a stopky s opakovatelnou přesností výměny 50 mikronů eliminuje nutnost přeseřizování délky nástroje.

Jeden nástroj ofrézuje vše

Podle Garyho Meyerse, produktového manažera oddělení Solid Milling, musí provozy často zakoupit několik různých fréz a upínačů, aby byly schopné na jednom stroji opracovávat různé prvky na obrobcích, což zvyšuje náklady každého projektu. „Systém rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head lze přizpůsobit různým požadavkům obrábění pomocí řady geometrií a tvarů – bez nutnosti pořízení dalšího vybavení.“

Díky 194 typům dostupných řezných hlaviček lze pracovat s různými kombinacemi, jež jsou vhodné pro různé úlohy. Stejně tak lze vybírat mezi specifickými či všestranně výkonnými a univerzálními typy geometrií. K dispozici je sortiment hlaviček a stopek v metrickém i palcovém provedení.

Další článek: Vláda schválila porogram podpory pro firmy kvůli nárůstu cen plynu a elektřiny