Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Termín konání

26. 11. 2020 od 11:00

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Velmi rádi bychom Vás pozvali na premiéru našeho nového 45 minutového live vysílání ve formátu eTalk – 26.11. 2020. CERATIZIT – It´s Tool Time je naše digitální iniciativa k zapojení vás, a našich zákazníků přímo do světa CERATIZIT. V tomto pilotním vysílání uvádíme exkluzivní informace o některých našich nejinovativnějších řešeních v produktech a službách.

Kromě novinek  o FreeTurn, revoluci v soustružení, dostanete další informace a pohledy do zákulisí – živé přenosy z obrábění na strojích, z nového Inovačního centra CERATIZIT v Paříži, které se věnuje HDT (High Dynamic Turning) s nástrojem FreeTurn.

CERATIZIT – It's Tool Time představí a bude moderovat showmaster Harald Greising, kterého doplní člen představenstva CERATIZIT Thierry Wolter, a odborníci z oblasti  výkuzkumu a vývoje a produktového managementu.

Hlavní show CERATIZIT – It's Tool Time budou následovány dvěma 45 minutovými Insights relacemi , které vám poskytnou ještě podrobnější informace o nejnovějším vývoji  v oblasti HDT a nástroji FreeTurn, a také o řadě dalších produktových inovací:

11:00 CERATIZIT - It's Tool Time!

14:00 Insight: High Dynamic Turning s nástrojem FreeTurn

15:00 Insight: Produktové inovace

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048