SAP Industry Days: Manufacturing Day

Termín konání

9. 9. 2021 od 10:00

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Zákazníci, partneři a odborníci společnosti SAP vám během virtuální konference SAP Industry Days: Manufacturing Day představí novinky a aktuální trendy v oblasti řízení výroby, zásobování a logistiky.

Seznamte se s nejmodernějšími IT řešeními, poslechněte si zkušenosti zákazníků v oblasti digitální transformace společnosti, budování konkurenční výhody a optimálního řízení výroby. Dozvíte se, jak je možné zrychlit inovace, abyste zlepšili využití zdrojů, zvýšili ziskovost a zmírnili riziko projektů nebo jaké jsou klíčové technologie, které vám mohou pomoci udržet si náskok v rychle se měnícím odvětví.

Zaregistrujte se na virtuální konferenci SAP Industry Days 2021: Manufacturing Day a zjistěte, jak provést digitální transformaci ve výrobní společnosti a proč společnosti, které se dnes rozhodnou pro tento krok, nastavují směr pro rozvoj průmyslu. Poslechněte si zkušené odborníky, získejte informace o nejnovějších IT trendech a naučte se, jak ve vaší společnosti vybudovat spolehlivou IT architekturu.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048