Shop System – Budoucnost moderní strojírenské výroby

Termín konání

21. 4. 2021 od 9:30

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Setkali jste se již s technologií 3D tisku zvanou Binder Jetting? Znáte její hlavní charakteristiky, výrobní možnosti a klíčové výhody? Je-li pro Vás tato oblast neznámá, neváhejte a připojte se na náš další webinář, kde se dozvíte vše podstatné. A nejen to. 

Výrobní zařízení na 3D tisk z kovů

Představíme Vám zařízení Shop System od společnosti Desktop Metal, které představuje zcela nový segment moderní strojírenské výroby. Ukážeme Vám, jak můžete efektivněji, rychleji a produktivněji tisknout malé kovové díly pro koncové použití dle požadavků zákazníků. Navíc, s vynikající povrchovou úpravou i rozlišením.

Během našeho 30minutového webináře se dozvíte, jak co nejlépe zvýšit efektivitu výroby ve vašem podniku. Zvětšíte tak výrobní kapacitu bez dalších nákladů na zaměstnance a jejich čas. 

Během webináře a po něm se Vám bude věnovat Matyáš Chaloupka a další kolegové z MCAE Systems, kteří jsou nadšenými fandy 3D tisku již několik let. V závěru jeho prezentace se pak můžete ptát na cokoliv, co vás k technologii kovového 3D tisku i k 3D tiskárně Shop System zajímá.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048