Webinář: Spolehlivý 3D tisk za rozumnou cenu

Termín konání

4. 6. 2020

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Zajímají vás novinky ve světě 3D tisku? Potřebujete 3D tiskárnu, která řeší celý proces prototypování, od ověření prvotního konceptu přes posouzení návrhu až po funkční testování? Chcete pracovat s profesionální 3D tiskárnou, na kterou se můžete spolehnout? Pak neváhejte a podívejte se na náš bezplatný třicetiminutový webinář, kde vás seznámíme s kompletní řadou 3D tiskáren Stratasys F123 Series, jenž jsou určené pro kancelářské prostředí.

3D tiskárny Stratasys F123 Series umožňují prakticky každému uživateli, a to bez ohledu na zkušenosti s 3D tiskem, zhotovit pevné a přesné prototypy z několika volitelných termoplastů. Díky jedinečné kombinaci kancelářského využití, přesnosti, opakovatelnosti výroby a dostupnosti jsou ideálním řešením pro potřeby pracovních skupin, které se na prototypování podílejí.

Půjčíme vám profesionální 3D tiskárnu Stratasys F370 zcela zdarma!

Jeden vybraný účastník tohoto webináře získá profesionální 3D tiskárnu Stratasys F370 na několika týdenní vyzkoušení zdarma. Můžete si tak zkusit vytisknout svůj prototyp přímo ve vaší kanceláři.
*Jen za cenu dopravy a spotřebovaného materiálu.

Sledujte 4. června 2020 od 9:30 hodin.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048