Webinář Taiwan Excellence: Posouvání hranic inteligentní výroby

Termín konání

10. 11. 2021 od 11:00

Zobrazit web události

Místo konání

internet

České firmy dosud nevyužívají dostatečně potenciál spojení s velkými  průmyslovými partnery z Tchajwanu. Z tohoto důvodu připravila Tchajwanská kancelář zahraničního obchodu (Bureau of Foreign Trade Taiwan, R.O.C – BOFT) ve spolupráci s Tchajwanskou radou pro rozvoj zahraničního obchodu (Taiwan External Trade Development Council – TAITRA) webinář, jehož cílem je ukázat zájemcům potenciál, jaký nabízí navázání obchodních vztahů mezi Tchaj-wanem a Českou republikou.

Webinář nese název „Taiwan Excellence: Posouvání hranic inteligentní výroby“ a uskuteční se ve středu 10. listopadu od 11 hodin. Svoje špičkové produkty, jež mají potenciál revolučním způsobem proměnit procesy v tuzemském průmyslu, v jeho rámci představí pětice významných tchajwanských firem aktivních v oblasti inteligentní výroby.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048