Univerzální je ještě univerzálnější

Vydavatelství Nová média vydáno dne 25. srpna 2017

Společnost Walter AG rozšiřuje spektrum systémových vyměnitelných břitových destiček univerzálně použitelného frézovacího systému M4000 o kompletně novou oblast použití:

S novou geometrií vyměnitelných břitových destiček G88 je systém nyní poprvé vhodný také pro obrábění neželezných kovů, jako např. hliníku. Realizace ve všech třech velikostech destiček – SD06, SD09 a SD12 – přitom umožňuje velmi vysokou flexibilitu u posuvu, hloubky řezu a řezné rychlosti. Také u nové varianty geometrie G88 spočívá vlastní výhoda pro uživatele M4000 i nadále v systému: Zejména ve vysoké hospodárnosti, která vyplývá z univerzálně použitelných systémových vyměnitelných břitových destiček a fréz.

Destičky použitelné v různých typech fréz nejenže zjednodušují manipulaci, ale také snižují náklady na pořízení a skladování. Pro uživatele, kteří již používají Walter M4000, bude systém díky nové geometrii nyní použitelný ještě univerzálněji. Pro všechny ostatní bude M4000 atraktivnější. Neboť nyní lze systém používat také pro obrábění neželezných kovů jako například hliníku.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.