Získejte zkušenosti s programem WALTER FUTURE pro mladé absolventy

i1676421813 Ing. Tomáš Trojan
— vydáno 29. srpna 2023

Výrobce brousicích strojů WALTER reaguje na poptávku absolventů po získání praktických zkušeností v oboru bez tlaku na to, že by byli hned zařazeni do výrobního procesu.

Inzerce

Program je koncipován jako systém dalšího odborného rozvoje absolventů středních škol pod vedením mentorů z řad odborných pracovníků naší společnosti. Výhodou je, že jeho účastníci jsou od počátku zaměstnanci společnosti s odpovídajícím platovým ohodnocením a firemními benefity.

Prvních šest měsíců se ti, kteří budou do programu přijati, postupně seznámí s firmou a s jednotlivými odděleními. Prakticky si vyzkouší práci na všech dílčích úsecích výroby a v druhé části programu budou již své znalosti prohlubovat v rámci jednoho konkrétně vybraného pracoviště. Zároveň je čekají i dvě malé exkurze na mechanickou obrobnu a do oddělení logistiky. Získají tak lepší přehled nejen o strojích, které WALTER vyrábí, ale i o celém materiálovém toku, a to od součástek až k finálnímu stroji. Ukončení proběhne praktickou zkouškou a získáním certifikátu o jeho absolvování. Po ukončení programu bude úspěšným absolventům nabídnuto stálé zaměstnání a možnost dalšího kariérního rozvoje.

Nyní je nejlepší čas se zapojit, protože přihlašování do programu je v plném proudu. Postupně již také probíhají přijímací řízení a pohovory s absolventy.

Další informace najdete ZDE.

Další článek: Třetí generace nejprodávanějšího soustruhu řady LB-EX od firmy Okuma