3D tiskárna Stratasys J5 DentaJet na veletrhu PRAGODENT

3D tiskárna Stratasys J5 DentaJet na veletrhu PRAGODENT MCAE Systems, s.r.o. vydáno dne 5. října 2023

Na 29. ročníku mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT od 12. do 14. října 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA bude firma MCAE Systems prezentovat nejnovější 3D technologie v zubním lékařství.

Na stánku B17 v hale číslo 2 bude MCAE Systems prezentovat svou nejnovější technologii, a to 3D tiskárnu Stratasys J5 DentaJet. Tato výjimečná tiskárna je navržena tak, aby přesně tiskla částečné i úplné zubní náhrady, korunky a můstky.

3D tisk: Budoucnost stomatologie: 3D tisk se stává klíčovým prvkem moderní stomatologie a MCAE Systems je na čele tohoto vývoje. Tiskárna Stratasys J5 DentaJet přináší precizní a kvalitní výrobu zubních náhrad, což představuje významný krok vpřed pro celý odvětví zubního lékařství.

Personalizované snímatelné zubní náhrady: Jedním z hlavních prvků naší prezentace bude možnost vytvářet personalizované snímatelné zubní náhrady pro pacienty s využitím TrueDent™. Jedná se o patentovanou pryskyřici, která získala schválení FDA třídy II a byla vyvinuta speciálně pro 3D tisk trvalých zubních náhrad a dočasných korunek a můstků na 3D tiskárně J5 DentaJet. To umožňuje sériovou výrobu vícebarevných zubních náhrad, které vypadají realisticky a splňují potřeby širokého spektra pacientů.

Maximální věrnost modelů: 3D tiskárna J5 DentaJet je vybavena velkokapacitní 360stupňovou rotační tiskovou plochou, která umožňuje vytvářet vysoce přesné, plně barevné modely z různých materiálů v jedné tiskové úloze. Tato technologie umožňuje laboratořím vytvářet modely s maximální věrností a odlišit se od konkurence díky možnosti výběru z více než 500 000 barev a 3 biokompatibilních materiálů.

Společnost MCAE Systems srdečně zve všechny zúčastněné na mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, aby společně objevili budoucnost stomatologie.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.