Design, který podporuje výkon – nové SCARA roboty Stäubli

Stäubli Systems, s.r.o.
— vydáno 11. dubna 2021

Dynamika, přesnost a čistota patří mezi silné stránky čtyřosých robotů Stäubli TS2. Nejen pro tyto vlastnosti získaly jedno z nejžádanějších designových ocenění Red Dot Design Award 2021 v kategorii „Product Design“.

Jednou z nejzásadnějších novinek u těchto čtyřosých robotů je jejich jedinečný válcový pracovní prostor bez mrtvých míst, který je skutečně převratným řešením. Kompaktní uzavřený design s kabeláží vedenou vnitřkem ramene chrání roboty i výrobní prostředí před zbytečnými problémy. Kompletně utěsněné krytování s možností vývodu všech připojení pod patou robotu představuje ukázkové řešení hygienického designu. Všechny tyto přednosti dělají z robotů TS2 první volbu pro náročné aplikace ve farmacii, medicíně i potravinářství.

„Jsme velmi pyšní, že se nám podařilo získat tuto prestižní cenu. Je to ocenění vášně a nasazení týmů Stäubli, které se věnují vývoji produktů a řešení s bezkonkurenčním výkonem, přesností a spolehlivostí v různých průmyslových prostředích, od náročných po čisté,“ zdůrazňuje Christophe Coulongeat, Group Division Manager Stäubli Robotics.

Další článek: Navštivte zdarma digitální Hannover Messe – teď od pondělí do pátku