EMO Hannover 2019: Chytré technologie motorem budoucí výroby

Redakce Redakce
— vydáno 7. prosince 2018

EMO Hannover 2019, vedoucí světový veletrh obrábění kovů, proběhne pod heslem „Smart technologies driving tomorrow’s production“ od 16. do 21. září.

Průmyslová výroba se nyní už nezaměřuje jen na „lépe, rychleji a přesněji“, ale i na vývoj a uplatňování nových funkcí v rámci Průmyslu 4.0. Digitalizace a inteligentní propojení výroby, v kombinaci s mnoha novými inovacemi od Big Data přes datovou analýzu a umělou inteligenci až po platformovou ekonomiku, tvoří základ nových obchodních modelů, které umožní zákazníkům a nabízejícím firmám dosáhnout dalšího stupně produktivity.

Mezinárodní výrobci výrobních technologií představí od 16.do 21. září 2019 na veletrhu EMO Hannover chytré technologie. Pod heslem „Smart technologies driving tomorrow’s production“ ukáže vedoucí světový veletrh obrábění kovů celou paletu moderní techniky obrábění kovů, která je srdcem každé průmyslové výroby. Budou zde představeny nejnovější stroje a efektivní technická řešení, služby doprovázející produkt, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího. V popředí veletrhu EMO jsou třískové a tvářecí obráběcí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný materiálový tok, počítačová technologie, průmyslová elektronika a příslušenství. Odborní návštěvníci veletrhu EMO jsou ze všech významných průmyslových branží, jako je výroba strojů a zařízení, automobilový průmysl a jejich subdodavatelé, technika pro letectví a kosmonautiku, jemná mechanika a optika, loďařský průmysl, medicínská technika, výroba nástrojů a forem, ocelové a lehké stavby. 

EMO Hannover je nejvýznamnější světové mezinárodní setkání výrobní techniky. Veletrhu EMO Hannover 2017 se zúčastnilo téměř 2.230 vystavovatelů ze 44 zemí a okolo 130.000 odborných návštěvníků ze 160 zemí. EMO je registrovaná značka evropského svazu výrobců obráběcích strojů CECIMO.

O novinkách, které se objeví na veletrhu EMO Hannover 2019, vás budeme průběžně informovat na našem portálu www.strojirenstvi.cz 

Další článek: Setkání uživatelů 2018 – ozvěny