Jak vytvořit inzerát v bazaru

Redakce Redakce
— vydáno 30. června 2020

Chcete prodat nebo koupit stroje, nástroje, příslušenství, přiručky nebo cokoliv dalšího, co může strojař potřebovat? V našem bazaru můžete jako soukromá osoba inzerovat pohodlně a zdarma.

Inzerce

Abyste mohli bazar využívat, musíte si na webu www.strojirenstvi.cz/registrace vytvořit nejprve bezplatný uživatelský profil.

Po přihlášení do vaší uživatelské administrace, kterou najdete na www.strojirenstvi.cz/sprava-uctu, vidíte v sekci Osobní profil dva odkazy vedoucí k ovládání vašich inzerátů v bazaru:

Moje inzeráty v bazaru – Archiv vašich dosud vydaných inzerátů, kde s nimi můžete dále pracovat. Například lze již neaktuální inzerát ukončit nebo samovolně ukončený inzerát zopakovat (inzerát se zobrazuje 30 dnů od vydání, pak zůstává ve vašem archivu). Je zde také možnost zvýraznění inzerátů, o které píšeme dále v textu.

Moje kredity (číslo) – Pokud chcete vašemu inzerátu zajistit lepší viditelnost nad ostatními inzeráty, můžete jej zvýraznit tzv. topováním. Zvýrazněný inzerát se zařadí nad bezplatné inzeráty ve všech výpisech, mezi ostatní zvýrazněné inzeráty, mezi kterými se potom jeho pozice posouvá dolů s postupně přibývajícími dalšími zvýrazněnými inzeráty. Inzerát můžete zvýraznit opakovaně, přičemž zvýraznění vždy trvá 7 dní (opakované zvýraznění se nesčítá, ale vždy nastaví znovu 7 dní od aktivace zvýraznění). Pro zvýraznění inzerátů si musíte zakoupit kredity, přičemž jedno zvýraznění vás vyjde právě na jeden kredit. Informaci o zůstatku vašich kreditů vidíte v závorce za odkazem Moje kredity a také ve vašem archivu.

Nový inzerát vytvoříte kliknutím na červené tlačítko + Přidat inzerát, které jako přihlášený uživatel vidíte v Archivu inzerátů a také na všech veřejně dostupných stránkách samotného bazaru. 

Inzerát vytvoříte vyplněním intuitivního formuláře, kde uvedete titulek, text inzerátu, vaše kontaktní údaje, až 6 doprovodných fotografií a zařadíte inzerát do vhodných sekcí. Po odeslání inzerátu tento již vidíte ve svém archivu a jakmile je zpracován administrátorem a schválen, dojde ke zveřejnění inzerátu.

Podrobné informace ke zveřejňování inzerátů v bazaru na Strojirenstvi.cz, včetně detailů o nákupu kreditů, zvýraznění inzerátů atd., najdete v Podmínkách používání na stránce www.strojirenstvi.cz/podminky-pouzivani#bazar.

Další článek: Výsledky průzkumu na téma automatizace a robotizace v malých a středních firmách