Konektory Murrelektronik – hrdinové konektivity

Konektory Murrelektronik – hrdinové konektivity Murrelektronik CZ spol. s r.o. vydáno dne 18. srpna 2023

Výkon konektorů zásadně určuje kvalitu připojení. Jde o jeden ze základních předpokladů digitalizace a automatizace výroby. Konektory zajišťují bezchybný tok signálu, dat i energie.

Stejně jako superhrdinové mají svoje jedinečné přednosti i konektory Murrelektronik se soustředí na svůj úkol, aby v něm byly nejlepší. Každý z konektorů, který si zákazník koupí, byl během výroby testován. Představme si tři skupiny hrdinů konektivity: 

Konektory přenášející signál 

Předem smontované konektory Murrelektronik M8 a M12 i ventilové konektory jsou nabízeny se širokou škálou délek kabelů. Oblíbené jsou varianty s integrovanými LED diodami a odrušením. Důležitým doplňkem této řady je praktické příslušenství, jako jsou adaptéry, T-spojky a momentový klíč (pro zaručeně těsné spoje). 

Datové konektory 

Sběrnicové konektory M8, M12 a RJ45 s vysoce flexibilními kabely mají plné 360° stínění, takže přenos dat není ovlivněn elektromagnetickými vlivy. 

Konektory pro napájení 

Murrelektronik přivádí energii strojům a systémům. Konektor M12 Power je výjimečně kompaktní a výkonný. Konektory MQ15 s technologií rychlého připojení nabízejí uživatelům mimořádně rychlou montáž pro připojení motorů. 

Hrdinové nezklamou 

Ještě, než začnou hrdinové plnit své superúkoly u zákazníků, projdou náročnými testy. Všechny konektory jsou podrobeny elektrickým zkouškám, včetně vysokonapěťové, zkoušky na přepólování vodičů a na zkraty. Murrelektronik u 100 % konektorů testuje funkčnost a podrobuje je závěrečné vizuální kontrole. Díky tomu zákazníci obdrží vždy prvotřídní konektory.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.