Montáž pod kontrolou se systémem MITIGHT

Montáž pod kontrolou se systémem MITIGHT Mave s.r.o. vydáno dne 28. září 2023

Požadavek na sbírání a reporting dat z výrobních linek je v mnoha výrobách standardem a do dalších provozů tento trend míří. Řešením je řízené nářadí doplněné systémem MITIGHT, který zvýší kvalitu montáže a především usnadní a zlevní přechod na tento způsob práce.

Představte si, že potřebujete utáhnout spoje na výrobní lince, ale nejste si jistí, zda operátor dodrží zadaný postup. Řízené utahování se systémem MITIGHT je řešení, nabídne postup práce i potvrzení správnosti provedených úkonů. Inteligentní vizualizační systém zobraz, jaký šroub je třeba utáhnout, zkontroluje správnost pozice nástroje, doporučí vhodný klíč a navede na odebrání správného dílu. Bezprostředně po provedení úkonu vizuálně potvrdí, že bylo dosaženo požadovaného výsledku. Vpřípadě, že došlo k chybě, zobrazí systém hlášení a zablokuje další práci. Další pokračování operace vyžaduje zadání hesla. Takto popsaný proces zní možná složitě, v praxi je však opak pravdou. Vizuální signály zajišťují rychlou a efektivní montáž s vysokou mírou bezpečnosti.

Snadná instalace

K instalaci systému MITIGHT stačí základní znalost počítačových programů. Ovládání systému je přehledné a intuitivní. Systém pracuje s různými typy nástrojů, v jednom postupu je možné kombinovat různé řízené utahováky a momentové klíče s přenostem dat. Dodavatel systému, Firma Mave zastupuje značky INGERSOLL-RAND a STAHLWILLE, komunikační protokoly těchto výrobců byly do systému zavedeny jako první. Nyní je v přípravě komunikace s nářadím od firem CLECO a FIAM, a především je připraven univerzální komunikační protokol OPEN PROTOCOL.

MITIGHT se přizpůsobuje zákazníkům

Společnost Mave pracuje na vývoji systému MITIGHT již více než 10 let. Za tu dobu jej nainstalovala v řadě firem, zejména z oblasti automobilového a elektrotechnického průmyslu. Součástí vývoje je implementace uživatelských úprav na základě zpětné vazby od uživatelů. Řízené utahování se systémem MITIGHT přináší novou éru přesné montáže s dostupnými daty. Jeho snadná obsluha a spolehlivost umožní dosáhnout dokonalé kvality ve vaší práci.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.