MSV BRNO 2018 - 3. a 4. den

Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 4. října 2018

Poslední dny veletrhu jsme věnovali pavilonům G1 a G2, kde se prezentují společnosti z oblasti zpracování plastů, svařování a robotizace. V těchto výstavních halách se rozhodně nudit nebudete. Zítra je poslední den veletrhu, tak určitě vyražte mezi výstavní pavilony, letošní jubilejní ročník má rozhodně co nabídnout.

Živá ukázka automatizace


Každou hodinu si pro vás společnost Stäubli připravila ukázku robotů v akci, doprovázenou zajímavým komentářem i podmanivým hudebním doprovodem. Určitě nevynechejte expozici této společnosti, najdete ji v pavilonu G1.

Eichler Company představuje novinky


Specialista na dodávky normalizovaných dílů společnost Eichler Company představuje na letošním veletrhu novinkový sortiment společnosti Pascal. Upínky polotovarů, obrobků, obracečky forem a mnoho dalšího najdete v kompletním katalogu, který je pro vás připraven v expozici této společnosti, v pavilonu G1. Eichler Company je výhradním distributorem značky Pascal na našem trhu.

Pracovní příležitost ve společnosti Essentra Components


Nabídku stabilního zaměstnání má aktuálně vypsanou brněnská pobočka společnosti Essentra Components. Přijďte se informovat o této pozici, či se seznámit s nabídkou pestré řady komponentů  pro strojírenství, výrobu strojů a oblast automotive.

Dejte si kávu od robota


Tuto zajímavou ukázku spolupráce robota s člověkem předvádí ve své expozici společnost KUKA, specialista pro oblast automatizace. Pavilon G1.

Čištění komory lisu


Společnost CECHO si pro návštěvníky expozice připravila pravidelnou ukázku čištění komory lisu pomocí čisticího granulátu. Tento specialista v oblasti technologií vstřikování plastů, forem a nástrojů má však pro vás mnohem více zajímavostí. CECHO najdete v pavilonu G1.

Firma Kopta láká kvalitou


Výhradní zástupce společnosti Tünkers na našem trhu, společnost Kopta, představuje v expozici v pavilonu G2 sortiment upínací techniky, dopravníků a manipulační techniky v prvotřídní německé kvalitě.

Přehlídka svařování


Lídr v oboru svařovací techniky, společnost Fronius, zaujme každého návštěvníka krásnou expozicí svařovacích robotů. Fronius najdete v pavilonu G2.

Coboty všude kolem


Atraktivní expozice Universal Robots ve výstavní hale G2. Krásný design strojů, špičková kvalita a znalosti zástupců společnosti, jež patří k lídrům v oblasti robotizace, to jsou hlavní důvody proč zavítat do expozice v pavilonu G2.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.