Nové centrum na lasery a CNC stroje EURAZIO je otevřeno

Iva Duroňová Iva Duroňová
— vydáno 24. září 2018

Mezinárodní firma 4ISP slavnostně otevřela moderní showroom laserů a CNC strojů – EURAZIO. Jedná se o největší prodejní a předváděcí centrum ve střední Evropě, které zákazníci od září letošního roku najdou v Modleticích u Prahy.

Slavnostní zahájení se konalo za přítomnosti hlavních představitelů společnosti, jimiž jsou projektová a marketingová manažerka Ing. Dagmar Smrčinová, Ph.D., majoritní podílník Eurazia Carl Fruth, jednatel společnosti 4ISP Petr Tůma a Pavel Kopejtek, jenž je obchodním ředitelem. 

Centrum nabídne komplexní celodenní, ale i zrychlené 2 až 3 hodinové testování strojů. Umožní vyzkoušení vlastních materiálů a ojedinělou nabídku, v podobě malé ubytovací části, mají zástupci 4ISP pro ty, jejichž aplikace vyžadují delší přítomnost. V centru jsou připraveny základní typy vláknových řezacích laserů na řezání kovů (s dodáním do 1–3 týdnů), což na jiných místech v Evropě může vidět zákazník zcela ojediněle. 

Vlastní materiály si zde lze vyzkoušet například na kombinovaných strojích pro trubkové a plošné řezání kovu, trubkových řezacích strojích pro velmi malé i velmi velké průměry kovových materiálů, značkovacích laserech s automatickými podavači pro velkokapacitní výrobu, nebo značkovacích laserech pro velkoformátová značení. Škála umístěných strojů bude široká, od těch pro školy přes hobby použití až po stroje pro průmyslovou výrobu.

Více informací najdete na www.eurazio.eu

Další článek: Informační balíček pro e-commerce