Novinky firmy LANG v oblasti upínání rotačních dílů představí protechnik systems

protechnik consulting s.r.o.
— vydáno 26. dubna 2019

Dlouhodobě pozitivní hodnocení a spokojenost s návštěvností a celkovou úrovní akce, pravidelně láká do Zlína i zástupce společnosti protechnik systems, kteří letos představí novinky ze sortimentu firmy LANG.

Na zákaznických prezentuje protechnik systems novinky firmy LANG v oblasti upínání rotačních dílů – kleštinové upínací pouzdro Preci-Point, další možnosti vícenásobného upnutí, 3- a 4-stranné Quick-Point pyramidy, upínací věže Quick-Tower, upínací desky Quick-Point prodloužené, s předdefinovanými otvory pro upnutí. Kruhové desky, jež se svým tvarem a velikostí přesně hodí pro otočné naklápěcí stoly mnoha CNC strojů. 

Změny designu u klasických Makro-Grip svěráků, jdou ruku v ruce se stále rozvíjejícím se trendem výroby a potřeby optimalizace, zefektivňování výrobního procesu a automatizace. S tím související novinky i  v automatizačním systému Robo-Trex. V letošním roce je plánováno také uvedení nové verze automatizace Viceloader na trh. Automatizace i samotný manipulátor prošel znatelným vývojem. Při vývoji byl kladen důraz na zvýšení nosnosti manipulátoru a snížení času potřebného pro výměnu obrobků v CNC stroji. Nový je i design opláštění automatizace a uspořádání manipulátoru a zásobníku obrobků – to vše pro lepší přístup k CNC stroji.

To vše vám rádi blíže představí zástupci společnosti protechnik systems, které najdete zhruba v polovině výstavní haly 2, hned u hlavní trasy.

Další článek: Minerva Česká republika na zákaznických dnech TAJMAC – ZPS