On-line tržiště merXu nabízí firmám do rozjezdu řadu bonusů

Merxu s.r.o.
— vydáno 7. března 2022

O merXu už jste pravděpodobně slyšeli, jde o on-line platformu, která umožňuje firmám obchodovat mezinárodně. Hned na úvod vám dáme jeden tip: pokud do 13. 3. uskutečníte svůj první nákup na merXu za nejméně 6 000 Kč, provozovatel vám na účet vrátí 40 % zaplacené částky.

Inzerce

Kdo to platí?

Když je něco až příliš výhodné nebo zadarmo, přirozeně začneme být podezíraví. Samozřejmě, merXu se snaží přilákat maximum registrovaných uživatelů a nabízí mimořádné akce a slevy. Kdo to platí? Tyto výhody jsou možné díky investorům, kteří věří, že se jim investované peníze jednou bohatě vrátí. Takže, řeknete si, ty peníze od nás vytáhnou zpátky? Ani to není přesné. Pravděpodobně jednou dojde ke zpoplatnění prováděných transakcí, pokud se vám to nebude líbit, prostě přestanete merXu využívat. Zakladatelé ale věří, že kdo si merXu jednou vyzkouší, bude tak nadšený, že pár desítek korun za možnost mezinárodního obchodování rád oželí.

Když doporučíte firmu, vyděláte na tom oba

1. března odstartovala akce na doporučení od stávajících uživatelů, kdy může doporučující i doporučená strana dostat jednorázový bonus 12 000 Kč. Následuje pak 400 Kč za každý obchod, který doporučená firma u doporučujícího na merXu zrealizuje namísto konvenčního obchodování přes e-mail nebo telefon. Obě obchodující strany si ověří, jak snadno se na merXu obchod uzavírá. Tržiště totiž zajišťuje i automatický překlad produktů a služeb do všech potřebných jazyků.

Samozřejmě merXu nabízí mnohem více než pouze finanční bonusy, ale to si musí každý uživatel vyzkoušet a ověřit na vlastní kůži. Na jednom místě tu lze nakoupit materiál, výrobní prostředky, služby, anebo zadat poptávku na zboží či služby.

Registrace, obchodování i doprava zdarma

Po expanzi do Německa se z merXu stala skutečně silná platforma s působností téměř v celé Evropě. Tržiště je dostupné na webových stránkách www.merxu.com a jeho použití je zcela zdarma, jak pro registraci, tak provádění transakcí. 

Mezi další bonusy, kterými merXu pomáhá firmám zvyšovat konkurenceschopnost, patří doprava zdarma u všech transakcí včetně zahraničních. Výrobky je možné nakoupit ve velkoobchodním i maloobchodním množství a také přes hromadné transakce nebo prostřednictvím již zmíněné poptávky.

Za zkoušku nic nedáte

Za platformou merXu stojí zakladatel webu Aukro.cz, Václav Liška. To je dost solidní důvod, proč věřit tomu, že se z merXu stane nový standard obchodování. Klíč je v tom, aby merXu v krátké době začalo používat hodně firem a na jednom místě se tak sešly desetitisíce nakupujících a prodávajících. Proč nebýt mezi nimi?

Další článek: Digitalizujte spolehlivě: IO-Link od společnosti Murrelektronik