OnRobot má nového obchodního manažera pro ČR a Slovensko

Redakce Redakce
— vydáno 26. června 2019

Společnost OnRobot, vedoucí poskytovatel inovativních koncových nástrojů pro kolaborativní roboty, jmenovala Borise Chamicevyče obchodním manažerem pro region střední a východní Evropy (CEE). B. Chamicevyč bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit na trzích střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska.

Inzerce

„Hlavním cílem naší společnosti je stát se globálním lídrem v oblasti kolaborativních aplikací pro výrobní podniky. Trh s koncovými robotickými nástroji dynamicky roste a díky předpokládané expanzi trhu cobotů na 210 000 kusů v roce 2023* se bude zvětšovat i v dalších několika letech,“ řekl Aleksander Marinković, generální manažer pro region CEE a dále dodal: „Úkolem Borise bude posilovat naší pozici v regionu prostřednictvím rozvoje nových prodejních kanálů, budováním a péčí o profesionální obchodní vztahy, a porozumění potřeb zákazníků.“

Úspěšný uchopovač Gecko Gripper

Společnost OnRobot rozšiřuje svou pozici na trhu jak prostřednictvím interního vývoje, tak také akvizicemi – posledním příkladem je nedávná akvizice dánské společnosti Blue Workforce. Že jde o správnou strategii, dokazují četná ocenění, která společnost obdržela. Z poslední doby lze například jmenovat prestižní ocenění Robotics Award za uchopovač Gecko Gripper získané na letošním veletrhu Hannover Messe 2019. 

Klíčovým prvkem strategie je ale také rozvoj partnerského kanálu. „Robotická automatizace umožňuje firmám všech velikostí a různých průmyslových odvětví zvýšit efektivitu, dosahovat lepších obchodních výsledků, snižovat náklady a být flexibilnější,“ řekl Boris Chamicevyč. „V rámci svých aktivit se proto chci soustředit na podporu a rozvoj základny našich prodejních partnerů v České republice na Slovensku prostřednictvím široké a ucelené nabídky koncových nástrojů (End-of-arm-tooling – EOAT) od jednoho dodavatele – včetně senzorů, uchopovačů, mechanických měničů a dalšího příslušenství OnRobot."

Více na: http://www.onrobot.com.http://www.onrobot.com

Další článek: Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!