PENTA TRADING rozšiřuje nabídku ultra přesných obráběcích center exeron

PENTA TRADING, spol. s r.o.
— vydáno 27. června 2018

PENTA TRADING je tradičním a největším dodavatelem elektroerozívních strojů – drátových řezaček, CNC hloubiček, CNC vrtaček i obráběcích center.

Na trzích v  České a Slovenské republice exkluzivně zastupuje německou značku exeron  a právě nyní představuje nové ultra přesné obráběcí centrum exeron HSC MP11.

Exeron je znám jako tvůrce špičkových HSC a EDM řešení.  I v tomto případě dostál své pověsti a představil stroj, který dokáže s nejvyšší přesností zpracovávat větší obrobky než model MP7 a to až do rozměrů přibližně 800 x 760 x 540 mm v 5ti osách. Portálová konstrukce stroje s vysokou tuhostí a tlumením je optimálně navržena pro použití lineárních přímých pohonů.  Zajišťuje vysokou dynamiku, přesnost a dokonalou kvalitu výsledného obrábění  Navíc je HSC MP11 vybaveno vysoce kvalitním, snadno čistitelným pracovním prostorem z nerezové oceli s maximální možnou mírou ergonomie.

PENTA TRADING tak nyní svým zákazníkům nabízí konzistentní řadu vysokorychlostních obráběcích center. Od  3-osé HSC 300, 500 a 800, přes 5-osé HSC 600 a ultimativní 3 a 5-osé MP7 a MP11.

Další článek: Kladenská huť Poldi byla napodruhé vydražena