Perfect Days v největším showroomu laserů a CNC strojů

Perfect Days v největším showroomu laserů a CNC strojů Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 5. prosince 2018

Společnost 4ISP již několikrát dokázala, že umí dělat tradiční věci netradičním způsobem. A tak jako nabízí nadstandardní servis svým zákazníkům, vnesla i řadu inovací do předvánočního prodeje v podobě tzv. Perfect Days, v novém EURAZIO Centru, na které jste zváni po celý prosinec.

Celý koncept Perfekt Days je pojat nikoliv jen jako perfektní ukázkový den EURAZIO, ale jako perfektně využitý čas zákazníků, kteří se se stroji, jakými jsou 4 - 7 typů vláknových laserů na řezání kovů, 6 - 10 typů značkovacích a popisovacích laserů, 1-2 typů ohraňovacích lisů, 1-2 brusky, 6 - 10 CO2 laserů, 6 - 10 frézek, filtrační a chladící jednotky, kompresory či doplňková zařízení a příslušenství k řezacím a obráběcím strojům, mohou nejenom seznámit, ale skvěle využít i svůj drahocenný čas. EURAZIO Centrum zajistí svoz zákazníků z letiště Praha anebo Hlavního nádraží, nabídne komplexní celodenní testování strojů i zrychlené 2–3 hodinové. Umožní zákazníkům vyzkoušet vlastní materiály i aplikace. Pro zájemce nabídne jako službu doplňková školení obsluhy strojů nebo bezplatné telefonické konzultace obsluhy stroje či standardní i prodloužené záruční doby, On-site servis i NBD servisní smlouvu.

Na všechny stroje poskytuje firma 4ISP v předvánočním období až čtyřiceti procentní slevu, dále možnost využití jednacích místností spolu s občerstvením.Tyto Perfekt days, lze zorganizovat jak individuálně kdykoli v průběhu prosince nebo se zařadit v rámci plánovaných skupin, jako například 13. prosince. www.eurazio.eu

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.