Pořadatelé MSV 2019 v Brně zvou vystavovatele k účasti v expozici Digitální továrna 2.0

Redakce Redakce
— vydáno 9. července 2019

Digitální továrna 2.0 je jedním z hlavních témat letošního ročníku brněnského strojírenského veletrhu a jako takové bude umocněno speciální expozicí, koncentrující řešení zaměřená na digitální budoucnost.

V expozici umístěné v pavilonu A1 se představí řešení založená na hluboké digitální transformaci a umělé inteligenci, v jejichž důsledku může výrazně stoupnout efektivita výroby a kvalita produkce. Fyzický prostor s exponáty bude propojen digitálním prostorem, v němž se bude odehrávat část veletržních aktivit.

Pořadatelé připravují také tzv. Digitální stezku, která návštěvníka provede výstavou na základě jeho preferencí. Vybrat si bude moci z témat jako je umělá inteligence, blockchain, inteligentní robotika a mechatronika, elektromobilita, kyberbezpečnost nebo nové formy vzdělávání.

V souvislosti s expozicí Digitální továrna 2.0 proběhne ve středu 9. října v sálu E2 pavilonu E mezinárodní konference „Průmysl 4.0 – 2. Vlna“, na níž budou přednášející z Česka i ze zahraničí diskutovat o tématech jako je elektromobilita, autonomní vozidla, umělá inteligence ve firemních procesech nebo zvyšování výrobní produktivity s pomocí kybernetických systémů a blockchainu.

Do expozice Digitální továrna 2.0 se lze zapojit mnoha způsoby – od prezentace exponátů přímo na výstavní ploše po partnerskou přednášku. Zvláštní podmínky jsou pak připravené pro start-upy. Další informace o možnostech partnerství včetně přihlášky do této expozice najdete na webu BVV.

Další článek: Skupina Ceratizit uplatňuje při výrobě nástrojů moderní trendy a míří mezi globální hráče