Používáte řídicí systém Sinumerik One? Nenechte si ujít seminář 15. května

motioncontrol_sinumerik

AXIOM TECH s.r.o.
— vydáno 2. května 2024

Pokud vlastníte nebo uvažujete o koupi obráběcího stroje s řídicím systémem Sinumerik One, určitě si nenechejte ujít seminář společností AxiomTech, Tajmac-ZPS, Siemens a Sandvik. Středa 15. 5. 2024 bude dnem, kdy se dozvíte, jak celý ekosystém Siemens funguje od NX CAM až po nástroje přímo pro systém Sinumerik One.

Pořadatel workshopu, firma AXIOM TECH ve Zlíně, v sídle společnosti Tajmac-ZPS představí, jak dnes může vypadat pokročilý postprocesor, včetně simulačních modelů stroje v CAM systému NX. Dále předvede rozhraní RunMyVirutal machine, které je digitálním otiskem vašeho obráběcího stroje, včetně řídícího systému, a dovoluje provádět nejpokročilejší simulace obrábění na trhu. Dále na semináři uvidíte možnosti rozhraní Industrial Edge od Siemens a jeho využití pro antikolizní ochranu stroje Protect MyMachine. Dalšími tématy pak budou adaptivní řízení posuvu během obrábění a z oblasti robotiky se dotkneme Sinumerik Run MyRobot.

Zjistíte, jak lze optimalizovat spuštěné NC programy a zvýšit produktivitu pomocí využití Optimize MyMachining/Adaptive Control.Uvidíte kompletní end–to–end řešení pro výrobu od společnosti SIEMENS včetně různých opcí, které zvyšují produktivitu a závěr semináře pak bude patřit živé ukázce na multifunkčním stroji Tajmac–ZPS vybaveném nástroji SANDVIK. Registrovat se na tento bezplatný seminář můžete zde.

Foto: Siemens

Další článek: Energetický koncept FENIX přináší i v průmyslu autonomii a úspory