Seminář ISCAR přilákal do Kuřimi přes stovku návštěvníků

Iva Minaříková vydáno dne 2. května 2023

Velký technický seminář firmy ISCAR se konal ve středu 19. 4. 2023 v areálu společnosti TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE. Dopolední přehled produktových novinek tak byl doplněn i o praktické ukázky na obráběcích strojích v moderním showroomu kuřimské společnosti

Odborné semináře společnosti ISCAR ČR se dlouhodobě setkávají s velkým zájmem odborné veřejnosti, což potvrdila i akce v Kuřimi, na kterou dorazilo 150 návštěvníků. Pro všechny účastníky byl, ve spolupráci s firmami TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE, Solid Vision a SCHUNK Intec, připraven pestrý program, tombola s pěknými cenami i skvělé pohoštění. 

Stěžejním tématem semináře bylo představení vysoce produktivních nástrojů řady NEOLOGIQ pro frézování, soustružení a vrtání. Technická specifikace nástrojů byla doplněna o poutavé videoukázky, díky nimž jsme se mohli přenést do pracovního prostoru stroje a vidět všechny nástroje v přímém záběru. 

Společným jmenovatelem nástrojů řady NEOLOGIQ je provoz bez zbytečných prostojů, šetření času díky jednoduchému ale pevnému a bezpečnému upnutí bez nutnosti dalšího seřizování a nízká spotřeba energie. Obráběcí nástroje této řady tak jednoznačně naplňují požadavky dnešní výroby. 

Návštěvníkům byl blíže představen i automatický systém na vydávání nástrojů MATRIX. Ten je vybaven jedinečným softwarem, který uživatelům garantuje snížení nákladů výroby, hlídání plynulých dodávek nástrojů, optimalizaci skladů, automatické objednávání, kontrolu výrobních nákladů a výběr správného nástroje pro každou výrobní operaci. Výdejní systém MATRIX je dodáván ve verzích MAXI, MINI, DLS 8D/4D, ToolPort 8D/4D MATRIX WIZ.

Se zástupci společnosti ISCAR ČR se můžete setkat osobně již 3. 5. v Praze na akci DNY CITIZEN v CNC INVEST nebo na PROFIKA OPEN HOUSE v Benátkách nad JIzerou (30. 5. 2023). 

Více informací k popsaným produktům a dalším akcím pak najdete na stránkách www.iscar.cz.Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.