Strategické partnerství Murrelektronik a murrplastik pomůže vaší automatizaci

murrplastik-04

Murrelektronik CZ spol. s r.o.
— vydáno 15. března 2024

Murrelektronik, specialista na decentralizovanou automatizační techniku, a murrplastik, průkopník v oblasti inteligentního kabelového managementu, se dohodli na strategickém partnerství, jehož cílem je optimálně splnit individuální požadavky automatizačního průmyslu.

Společnost Murrelektronik má více než 40 let zkušeností v oblasti individuálních automatizačních řešení, zatímco murrplastik přináší více než 60 let zkušeností s vývojem, výrobou a prodejem systémů kabelového managementu a jednotlivých komponent. Touto fúzí tak dochází k dokonalému propojení produktového portfolia, jež nabídne zákazníkům ještě širší pole možností. Společné využívání prodejního potenciálu na Slovensku, v České republice a Maďarsku bylo zahájeno v lednu 2024. Společnost Murrelektronik tak bude prezentovat komplexní portfolio společnosti murrplastik, včetně průmyslových řešení pro ochranu kabelů, vedení kabelů a jejich označování. Tato spolupráce umožňuje nabídnout zákazníkům vše, co potřebují pro vysoce výkonné stroje a spolehlivé výrobní systémy, a to z jediného zdroje.

Foto: Murrelektronik

„Zaměřujeme se na využití synergií společností Murrelektronik a murrplastik, abychom našim zákazníkům nabídli špičková komplexní řešení pro instalační koncepty. Díky rozšířenému sortimentu a přístupu k ucelené nabídce řešení pro vedení kabelů vytváříme pro naše zákazníky jasnou přidanou hodnotu,“ komentuje Andreas Chromy, Managing Director Cluster CEE, Murrelektronik.

Partnerství spojuje rozsáhlé odborné znalosti obou společností a podtrhuje tak závazek společnosti Murrelektronik stanovovat nové standardy v oblasti automatizace.

Foto: Murrelektronik

Další článek: Myslete včas na údržbu dopravníkových pásů