Strojirenstvi.cz na MSV v Brně 2023: Největší český strojírenský web ještě povyroste

Strojirenstvi.cz na MSV v Brně 2023: Největší český strojírenský web ještě povyroste Jan Homola vydáno dne 9. října 2023

Svátek všech českých strojařů je po roce opět tady a redakce časopisu a portálu Strojirenstvi.cz na něm bude vidět víc než kdy dřív. Máme pro to dobré důvody.

Logo Strojirenstvi.cz nepřehlédnete v pavilonu P, na který bude shlížet v desetimetrové šířce z „kapitánského můstku“ nad hlavním vchodem do této haly plné obráběcích strojů, představující samotné srdce MSV v Brně.

Ukázkové číslo našeho časopisu si můžete zdarma odnést z našich stánků v pavilonech P (047) a A (008). Tamtéž máte příležitost zajistit si zdarma první číslo jedinečného českého magazínu 3D tisk.

3D tisku je věnována také námi pořádaná odborná konference Fórum aditivní výroby, která přivede víc než 400 profesionálů v oboru do sálu E1 v pavilonu E ve středu 11. října.

Na MSV v Brně 2023 zkrátka bude Strojirenstvi.cz vidět (i slyšet). Naše ambice ve strojírenských médiích se již krátce po veletrhu projeví ve zcela nové online platformě, na kterou převedeme naše primární průmyslové weby o strojírenství, automatizaci a 3D tisku. 

Jednou z novinek, která má již dnes široké publikum, bude nová sekce technických výpočtů získaná naší nedávnou akvizicí úspěšného externího projektu. Strojirenstvi.cz, na nějž dosud zavítá v průměru 100 tisíc návštěv za měsíc, tak zanedlouho dosáhne pravděpodobně až na dvojnásobek tohoto čísla. Soustavná přízeň našich uživatelů a čtenářů z řad českých strojařů je pro nás silnou motivací pro to, abychom do rozvoje největšího českého strojírenského webu i souvisejících tištěných časopisů nadále významně investovali.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.