Tiskněte s MCAE ve velkém

MCAE Systems, s.r.o.
— vydáno 9. dubna 2019

Společnost MCAE Systems rozšířila portfolio svých 3D tiskáren o Stratasys F900, tedy nejvýkonnější výrobní systém pracující na bázi technologie FDM, který zaručuje maximální přesnost a vysokou návratnost investic. Při schopnosti zpracovávat dvanáct průmyslových termoplastů a se svým velkým stavebním prostorem je jediným skutečným konkurentem konvenčních výrobních metod.

Výhody 3D tiskárny Stratasys F900

  • Rychlejší čas tisku velkých dílů a rychlé rozšíření výroby dle potřeby 
  • Lepší efektivita a vizualizace návrhů se softwarem GrabCAD
  • Optimalizace výrobní fáze díky profesionálnímu softwaru Insight 
  • Automatizovaná výroba a vzdálený monitoring 

Tiskněte robustní výrobní díly, přípravky, upevňovací díly, tovární nářadí a funkční prototypy s tímto 3D tiskovým systémem F900. Používá širokou škálu termoplastů s pokročilými mechanickými vlastnostmi, takže vaše díly budou odolné vysokým teplotám, olejům či benzínu, sterilizaci i velkým nárazům.

Sratasys F900 zvládá tisk z materiálů typu Ultem 9085 testovaný i pro letecký průmysl, FDM Nylon 12CF naplněný uhlíkem s vynikajícími konstrukčními vlastnostmi a spoustu dalších. 

3D tiskárna F900 je vyrobena speciálně pro výrobu a těžký průmysl, kde je zapotřebí plánovat a tisknout ve velkém. S největším tiskovým prostorem z celé řady Fortus je 3D tiskárna F900 navržena tak, aby vyhovovala nejnáročnějším výrobním podmínkám.

Obraťte se na MCAE

MCAE Systems disponuje nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice. Pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy.

MCAE nabízí vše, od rychlého prototypování přes modely pro zdravotnictví až po malosériovou výrobu. Moderní 3D tiskárny používají revoluční technologie FDM, PolyJet a BDM (Bound Metal Deposition), které vám umožní rychle a efektivně dělat vše, co potřebujete. Pomocí 3D tisku zkrátíte čas pro výrobu funkčních prototypů a dílů, a tím zrychlíte výrobní procesy a ušetříte peníze. 

O společnosti MCAE Systems

Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňujínašim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Veškeré technologie nabízíme také jako služby. Více informací naleznete na www.mcae.cz.

Další článek: Kovosvit MAS přivítal návštěvníky zákaznických dnů