Termín konání

13. 9. 2022

Zobrazit web události

Místo konání

Olomouc, hotel NH

Legionářská 21, Olomouc

Srdečně vás zveme na již 19. ročník setkání, které letos opět přinese jedinečnou možnost výměny praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, ve stavebnictví a využívání BIM technologií. Konference je tentokrát jednodenní, s večerním programem a koná se v Hotelu NH v Olomouci.

Jaké jsou nejnovější trendy automatizace a týmové spolupráce v projektování, konstrukci a výrobě? Jak se projeví vliv pandemie na způsob práce projekčních a výrobních firem? Jak lze využívat CDE a PLM nástroje v cloudu? V čem je přínos digitálních dvojčat? Kam směřuje obor CAD a BIM? Tyto otázky významně ovlivní směřování firem, i té vaší.

Letošní ročník konference je zaměřen na oblast digitalizace a automatizace navrhování a budoucnosti strojírenské výroby a BIM ve stavebnictví. Je pořádán firmami Arkance Systems (CAD Studio) a Autodesk. Jednodenní akce nabídne přednášky a workshopy nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Diskuse budou zaměřeny na téma kde všude mohou moderní CAD technologie přispět k opětovnému rozvoji českého průmyslu a stavebnictví. Prostor dostanou i hardwarové a softwarové novinky a ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD/CAM/CAE, s PDM a BIM systémy, při kterých se vám budou věnovat odborníci z řad partnerů konference.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048