Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

ITI 2021 PRO ZDRAVOTNICKÝ PRŮMYSL

Termín konání

21. 4. 2021. od 9:30 - 22. 4. 2021

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Vůbec poprvé se na otázky výroby pro zdravotnictví tematicky zaměří osvědčený koncept Inspiration through Innovation, který každoročně představuje společnost Seco Tools ve spolupráci se svými partnery v daném oboru – a to ve středu 21. dubna a ve čtvrtek 22. dubna 2021.

Akce ITI znázorňuje hodnotu spolupráce při snaze o inovaci ve výrobě tím, že představuje společná řešení problémů souvisejících s výrobou v konkrétním oboru.

Účastníci získají poznatky ze spolupráce při řešení problémů spojených s přesnou výrobou, kterou představují například ortopedické prvky, jako tibiální či femorální komponenty, kostní dlahy, implantáty jamek a dalších součástí kyčelního kloubu nebo meziobratlové fúzní klece.

Ukázky obrábění budou doplněny přednáškami zaměřenými na závažnější výzvy, kterým čelí výrobci zdravotnických součástí. Příkladem je aditivní výroba a související technologie kontroly, vyrovnávání nedostatku technických znalostí v oboru zdravotnické výroby, nebo překonávání prostojů ve výrobě a další.

Přesné výrobě dílů pro zdravotnictví se věnují firmy po celém světě. Proto chceme všem zájemcům vyjít vstříc a připravujeme pro ně pětihodinový program, který se bude opakovat třikrát v průběhu dvou dnů. Pokryjeme tak tři různé oblasti s odlišnými časovými pásmy – Evropu, Severní a Jižní Ameriku i Asii s Tichomořím.

Program akce bude dostupný v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině i standardní čínštině.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048