ITI 2021 PRO ZDRAVOTNICKÝ PRŮMYSL

Online událost

Registrace Přidat do kalendáře

Termín konání
21.-22. 4. 2021
Čas zahájení
09:30
Místo konání
internet
Oficiální web
www.secotools.com/article/117409

Vůbec poprvé se na otázky výroby pro zdravotnictví tematicky zaměří osvědčený koncept Inspiration through Innovation, který každoročně představuje společnost Seco Tools ve spolupráci se svými partnery v daném oboru – a to ve středu 21. dubna a ve čtvrtek 22. dubna 2021.

Akce ITI znázorňuje hodnotu spolupráce při snaze o inovaci ve výrobě tím, že představuje společná řešení problémů souvisejících s výrobou v konkrétním oboru.

Účastníci získají poznatky ze spolupráce při řešení problémů spojených s přesnou výrobou, kterou představují například ortopedické prvky, jako tibiální či femorální komponenty, kostní dlahy, implantáty jamek a dalších součástí kyčelního kloubu nebo meziobratlové fúzní klece.

Ukázky obrábění budou doplněny přednáškami zaměřenými na závažnější výzvy, kterým čelí výrobci zdravotnických součástí. Příkladem je aditivní výroba a související technologie kontroly, vyrovnávání nedostatku technických znalostí v oboru zdravotnické výroby, nebo překonávání prostojů ve výrobě a další.

Přesné výrobě dílů pro zdravotnictví se věnují firmy po celém světě. Proto chceme všem zájemcům vyjít vstříc a připravujeme pro ně pětihodinový program, který se bude opakovat třikrát v průběhu dvou dnů. Pokryjeme tak tři různé oblasti s odlišnými časovými pásmy – Evropu, Severní a Jižní Ameriku i Asii s Tichomořím.

Program akce bude dostupný v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině i standardní čínštině.

Společnost Seco je předním světovým expertem v oblasti kompletních řešení pro operace frézování, soustružení, obrábění otvorů a závitování. Seco již více než 80 let úzce spolupracuje s výrobci ze všech průmyslových odvětví a poskytuje jim nástroje, technologie a služby, které směřují k dosažení maximální produktivity a ziskovosti.

Nejbližší události