SAF – nová průmyslová technologie aditivní výroby

Termín konání

21. 6. 2022 od 9:30

Zobrazit web události

Místo konání

Kuřim - MCAE Systems s.r.o.

Knínická 1771/6, Kuřim 66434

ČR


Jednou z technologií pro uspokojení výrobní poptávky po plastových dílech je 3D tisk. Tato technologie nabízí automobilovým společnostem a výrobcům komerčního i spotřebního zboží způsob, jak vyrábět plastové díly i v případech, kdy využití jiných technologií jako např. vstřikování, není optimální.

Nová 3D tiskárna Stratasys H350 s technologií SAF (Selective Absorption Fusion) vám umožní dosáhnout výrobní kapacity koncových dílů na úrovni sériové výroby, bez omezení typických pro tradiční výrobu. 

SAF – nová průmyslová technologie aditivní výroby

Technologie SAF zajišťuje výrobní kapacitu koncových dílů na úrovni sériové výroby. Využívá protiběžný rotující válec k nanášení práškových vrstev na tiskovou podložku a tryská absorpční kapalinu k vyznačení vrstev dílu. Znázorněné vrstvy jsou spojovány působením infračervené lampy v celé šíři tiskové podložky.

Neváhejte a přijďte. Ukážeme vám 3D tiskárnu, která byla navržena tak, aby vydržela – s malou spotřebou materiálu, snadnou údržbou a trvanlivými průmyslovými tiskovými hlavami. Těšíme se na vás!


Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048