Seminář CNC4YOU Brno

Seminář

Registrace Přidat do kalendáře

Praktické znalosti CNC pro výrobu, dílnu a plánování výroby

Vážení zákazníci, vážení partneři,
dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročník semináře CNC4You 2024, který je určen uživatelům CNC strojů s řídicím systémem SINUMERIK a také všem, kteří se o oblast CNC obrábění zajímají.

Na semináři se budeme věnovat obráběcím strojům nejen z pohledu řídicích systémů, ale také ze strany servisních služeb. Čekají Vás témata jako SINUMERIK ONE, tipy a triky pro NC programování, servis a možnosti digitalizace výroby v dílnách a průmyslu.

Akce se koná osobně prezenční formou v následujících termínech:
26. 03. 2024 | 09:00–14:00 | Praha, Siemens (Stodůlky)
27. 03. 2024 | 09:00–14:00 | Brno, Quality Hotel Exhibition Centre
*V rámci akce nezajišťujeme parkování. Pražská lokalita je na metru B – Stodůlky.

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních technologií. Se svými více než 12 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Portfolio Siemens zahrnuje produkty a řešení pro automatizaci a digitalizaci ve zpracovatelském a výrobním průmyslu, pro oblast výroby a distribuce elektrické energie, inteligentní infrastrukturu budov, distribuované energetické systémy. Siemens Digital Industries je lídrem inovací a technologií v oblasti průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace. Díky úzké spolupráci s našimi partnery a zákazníky nabízíme řešení ušitá na míru vašemu podnikání, protože chápeme, že každé průmyslové odvětví i každý podnik má specifické potřeby a požadavky. Dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu nám umožňují nabídnout zákazníkům komplexní portfolio řešení pro digitální transformaci ve výrobním i zpracovatelském průmyslu.

Nejbližší události