Termín konání

6. - 8. 6. 2023

Zobrazit web události

Místo konání

IDEON Pardubice

Jiráskova 1963, Pardubice 53002

Pardubice se opět ukážou jako centrum moderní robotiky a automatizace, právě zde se totiž od 6. do 8. června konají Technology Days 2023, které pořádá Stäubli již potřetí. Akce, která v minulosti přilákala téměř 1000 odborníků z různých výrobních podniků z celé České republiky, má za cíl představit nejnovější pokroky v oblasti robotiky a automatizace.

Co jsou Technology Days?

Technology Days je mimořádná událost, na níž se můžete seznámit s nejnovějšími inovacemi v oblasti robotiky a automatizace. Není však zaměřena pouze na roboty, ale poskytuje ucelený pohled na související témata díky účasti různorodých partnerských společností. Událost zahrnuje výstavní plochu, kde společnosti prezentují své produkty a odborné znalosti z první ruky.

Na co se můžete těšit?

přednášky předních odborníků na robotiku a automatizaci o nejnovějších trendech

ukázka High Dynamic Precision robota, který zajišťuje bezkonkurenční přesnost robotického laserového řezání

a mnoho dalšího...

 Partnerství s konferencí Roboty 2023

Ve spolupráci s Trade Media International bude jeden den spojený s konferencí Roboty 2023. Tento den není přístupný široké veřejnosti a je určen pro návštěvy a networking středního a vyššího managementu předních českých firem. 

6. června - VIP den pro střední a vyšší managament. V případě zájmu se obraťte na vašeho Stäubli obchodníka anebo na e-mailovou adresu robot.cz@staubli.com

7. - 8. června  - vstup pro všechny registrované účastníky 

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048