V Brně vzniklo nové centrum elektroeroze

V Brně vzniklo nové centrum elektroeroze Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 1. dubna 2019

Zájemci o elektroerozivní stroje mohou využít služeb nově otevřeného Centra elektroeroze, které v Brně otevřela společnost PENTA TRADING. Centrum se nachází v blízkosti hlavních komunikačních tepen, čímž se stává skvěle dostupným pro všechny zákazníky.

„Centrum je vybaveno tak, abychom zde mohli předvést vše, co naši obchodní partneři potřebují vědět pro výběr stroje a technologií. Jsme zde připraveni poskytovat servisní poradenství, veškeré kooperace a testovací práce na drátových řezačkách, CNC hloubičkách a HSC obráběcích centrech,“ říká v tiskovém prohlášení společnosti obchodně-technický ředitel Zdeněk Šteigl. 

PENTA TRADING svým obchodním partnerům poskytuje nejkomplexnější podporu a servisní péči, jež nemá svým rozsahem a kvalitou konkurenci. Díky svoji kompetenci nabízí i ověřená řešeni pro automatizaci, a to zejména elektroerozivních obráběcích strojů a frézovacích center. Hloubičky a řídicí systémy PENTA CNC s vlastním generátorem jsou českým produktem světových parametrů a těší se mezinárodní důvěře již na pěti kontinentech. 

Společnost PENTA TRADING je tradiční a největší prodejce elektroerozivních strojů a vysoce přesných obráběcích center značek FANUC, EXERON a PENTA CNC v České republice a na Slovensku.

Více najdete na: http://www.penta-edm.cz/text-pobocka-penta-brno/
WWW: http://www.penta-edm.cz/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/11759454/admin/
Facebook: https://www.facebook.com/PentaTradingCzech/

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.