Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Veletrh TECHNITRA 2021 proběhne 27. až 28. 5. digitálně

Tomáš Trojan vydáno dne 23. dubna 2021

Nitranský veletrh se letos koná jen na digitální platformě. V podstatě se jedná o dvě na sebe navazující akce v podobném formátu: Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE a TECHNITRA 2021 dohromady v termínu 25. až 28. května. Zúčastnit se můžete přes youtube kanál.

Osvědčený formát rozhovorů a panelových diskusí nabídne květnový virtuální veletrh TECHNITRA. Veletrhu bezprostředně předchází Slovenská kooperačná burza. Formálně se jedná o dvě události, které na sebe navazují, ale z hlediska návštěvníka je můžeme vnímat jako jeden celek.

Pořadateli jsou agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, Zväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky (ZSP SR) a Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Pořadatelé si rozdělili termíny a pozvali své hosty, což je hezký příklad spolupráce, která prospěje především nám návštěvníkům. Všechny záznamy na youtube kanálu budou přístupné ještě 3 měsíce po skončení akce, všechny potřebné informace pak najdete na jednom místě na stránce www.technitra.sk.

Programy najdete zde:

Slovenská kooperačná burza 

TECHNITRA 2021

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.