Virtuální veletrh HENNLICH již 6. a 7. října

HENNLICH s.r.o.
— vydáno 5. října 2020

Řada naplánovaných akcí bohužel opět nemůže proběhnout. Řešení nabízí webináře a virtuální veletrhy. Jak pojmout virtuální formát veletrhu se firmy teprve učí, jedním z prvních, kdo jde s kůží na trh, je litoměřická firma Hennlich. Veletrh můžete navštívit již toto úterý a středu.

První virtuální veletrh pořádá 6. a 7. října strojírenská společnost HENNLICH. Společně s firmou igus® představí několik desítek produktových novinek, které měly firmy původně uvést na MSV v Brně. Odborníci firmy HENNLICH představí novinky on-line přímo ze stánku firmy igus postaveného v Kolíně nad Rýnem.

Na virtuálním veletrhu firmy představí například speciální samovodící energetické řetězy, zařízení pro 7. osu robotů, nová antistatická kuličková hnízda, retrakční systémy k robotům či nové ethernetové kabely. „Bude toho ale samozřejmě mnohem více, na co se naši zákazníci mohou těšit,“ ujišťuje produktový manažer pro kluzná pouzdra a chytré plasty ve firmě HENNLICH Tomáš Vlk, který bude jedním ze dvou průvodců veletrhem.

Registrace na virtuální veletrh je možná na stránce mailchi.mp/hennlich.cz/e-veletrh-2020

Na co se můžete těšit, najdete v tomto videu youtu.be/eXyU1m8iL0o

Další článek: Dnes a zítra virtuální veletrh Stratasys o 3D tisku – 6. a 7. října