Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Výjimečná flexibilita nástroje díky široké nabídce destiček Seco Turbo 16

Výjimečná flexibilita nástroje díky široké nabídce destiček Seco Turbo 16 Seco Tools CZ, s.r.o. vydáno dne 31. března 2021

Frézy Turbo 16 jsou vysoce univerzální díky široké škále broušených i přímo lisovaných břitových destiček – k dispozici je pět tříd PVD a pět tříd CVD, stejně jako nepovlakovaná verze, a to v pěti geometriích.

Břitové destičky jsou vůbec prvními produkty značky Seco, které jsou vybaveny štítky DataMatrix a dokazují, že řada Turbo 16 je skutečně připravena na budoucnost. Tyto kódy obsahují informace o produktu i výrobní šarži a lze je skenovat v nové aplikaci Seco Assistant, což je užitečné v případě, kdy nemáte po ruce originální obal.

Vzhledem k působivé řadě optimalizovaných funkcí nabízí model Turbo 16 výjimečný výkon s hladkým záběrem a nízkou hladinou hluku – je to nástroj první volby pro téměř všechny aplikace i obráběné materiály.

Neplýtvejte nepoužitými břity na destičkách

Destičky třídy CVD Duratomic pro frézy Turbo 16 vám díky funkci detekce nasazení břitů pomohou zůstat o krok před konkurencí. Již nikdy nevyhodíte žádnou destičku s nevyužitými břity, protože nasazení poznáte na první pohled.

Více informací o břitových destičkách Turbo 16 naleznete na stránkách Seco Tools CZ.Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.