WNT a CERATIZIT na Zákaznických dnech ve Zlíně

CERATIZIT Česká republika s.r.o.
— vydáno 17. dubna 2018

Všechny nové produkty značek WNT a CERATIZIT najdou uživatelé v „Doplňkovém katalogu 2018,“ který bude odborné veřejnosti představen na tradičních zákaznických dnech společnosti TAJMAC-ZPS.

Vydání společného katalogu navazuje na nedávné začlenění firmy WNT do světově významné společnosti CERATIZIT GROUP, kde jsou zastoupeni i další přední evropští a světoví výrobci nástrojů. Směrem k zákazníkům se tato spolupráce zúročí v podobě mnohem širšího portfolia nástrojů a služeb.

Doplňkový katalog tak zahrnuje všechny nové produkty značek WNT a CERATIZIT, prezentované od posledního vydání hlavního katalogu WNT. Své uživatele blíže seznamuje s propojením těchto značek nástrojů pro třískové obrábění.

V tomto katalogu uživatelé najdou nové společné značení nástrojů WNT a CERATIZIT, a tím snadno získají rychlý přehled o požadovaném nástroji. Cílem téměř 400stránkového katalogu je kromě přehledného shrnutí novinek i seznámení uživatelů s komplexním programem nástrojů a jejich novým značením, což jim později usnadní orientaci v připravovaném hlavním katalogu.

"Náš standardní program již obsahuje více než 55 000 nástrojových položek, a kromě nového Doplňkového katalogu 2018, který je vlastně sbírkou nejnovějších nástrojů, Vám na zákaznických dnech TAJMAC-ZPS na našem stánku představíme také nový samostatný katalog s nástroji pro Dlouhotočné automaty,“ doplňuje obchodní ředitel Jan Úlovec.

Zákaznické dny v TAJMAC-ZPS, proběhnou 26.-27. 4. 2018 v areálu firmy ve Zlíně a po celou dobu jejich konání budou zástupci společnosti WNT k dispozici. Podrobnou pozvánku najdete na firemním profilu společnosti WNT, odkaz: https://www.strojirenstvi.cz/firmy/wnt-ceska-republika-sro  

Další článek: Bezpečnější roboty i lasery