Začala příprava MSV v Brně. Veletrhy Brno nabízejí férové podmínky

Veletrhy Brno, a. s.
— vydáno 18. ledna 2021

Situace v českém průmyslu se od jara viditelně zlepšila. Firmy ale pořád žijí v nejistotě, co ještě může přijít. V této situaci byl zahájen příjem přihlášek na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Veletrhy Brno, které akci pořádají, nabízejí jasné a přehledné podmínky pro vystavovatele.

Inzerce

Všeobecné podmínky účasti na veletrhu (Článek IX, ods.2.) byly v reakci na epidemickou situaci rozšířeny. Jasně stanovují, že: „V případě, že veletržní správa bude z důvodu zákazu konání veletrhu či jiné akce vydanému orgány veřejné správy nucena zrušit konání veletrhu či jiné akce později než 2 týdny před zahájením oficiálním montáže veletrhu či jiné akce, pak veletržní správa bez ohledu na úpravu uvedenou v čl. IV. odst. 1 („vis major“) vrátí vystavovateli 90 % z ceny za přenechání výstavní plochy. Veletržní správa si ponechá registrační poplatek a 10 % z ceny za přenechání výstavní plochy jako paušální platbu na úhradu nákladů vynaložených na přípravu veletrhu či jiné akce. Plnění přijatá veletržní správou od vystavovatele na další služby nutně související s účastí vystavovatele na veletrhu či jiné akci (služby připojení a dodávky elektro, voda, stlačený vzduch, volné vjezdy atp.) budou v takovém případě vystavovateli vráceny v plném rozsahu.“

Vystavovatelé, kteří podají přihlášku do konce března na mají nárok na cenové zvýhodnění.

Letošní termín veletrhu je 13.–17. září 2021. Pro přesnost uveďme, že v tomto termínu proběhnou na brněnském výstavišti tyto události: Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV), Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky (Transport a logistika) a Mezinárodní veletrh technologií pro ochranu životního prostředí (ENVITECH).

Podrobné informace o tématech veletrhů a podmínkách účasti naleznete na webových stránkách www.bvv.cz/msv

Další článek: Nečekané spojení dvou velkých výrobců 3D tiskáren – Desktop Metal kupuje EnvisionTEC