Zítra začínají HANNOVER MESSE Digital Days 14.–15. 7. 2020. Registrujte se zdarma

Firemní aktuality Firemní aktuality
— vydáno 13. července 2020

Očekávaná digitální událost bude zahájena v úterý 14. 7. panelovou diskusí na téma „Forward to the New ‒ New Opportunities for Progress?“ Těžištěm konferenčního programu jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, G5, smart energy a Logistika 4.0. Zúčastnit se můžete zdarma.

Zahajující panelové diskuse se zúčastní člen představenstva společnosti Siemens Klaus Helmrich; předseda Festo Oliver Jung; BDI prezident Dieter Kempf; majitel Friedhelm Loh Group Friedhelm Loh; jednatel firmy Robert Bosch Rolf Najork; a člen představenstva SAP Thomas Saueressig.

Na programu jsou dále keynotes z hospodářství, vědy i politiky. Chybět nebudou pódiové diskuse, live-chaty, networking a prezentace inovací. Konference se bude věnovat aktuálnímu vývoji v oborech průmyslu, energie a logistiky. Hlavní partneři akce ‒ Beckhoff, Cisco, Festo, Harting, Ifm, Igus, Phoenix Contact, Rittal, Schneider Electric, and Siemens ‒ prezentují jejich produkty a inovace v četných přednáškách.

První den konference 14. 7. bude vyhlášen vítěz prestižní soutěže mezinárodně uznávaného technologického ocenění HERMES AWARD. Porota za předsednictví Reimunda Neugebauera, prezidenta Fraunhofer-Gesellschaft, vybrala vítěze z mnoha kvalitních kandidátů.

Profesor Thomas Wimmer, CEO German Logistics Association moderuje sekci logistiky o inovacích globálních hodnotových řetězců ve výrobě zemědělských strojů. Jeho hostem je Josip T. Tomasevic, senior viceprezident a vedoucí nákupu společnosti AGCO Corporation, Duluth, Georgia, USA.

Druhý den konference digitální platformy HANNOVER MESSE Digital Days budou na programu například přednášky partnerské země Indonésie. Nebo panelové diskuse na téma EU politiky po krizi způsobené koronavirem.

Účast na konferenci je zdarma. Více informací a registrace na hannovermesse.digital.

Další článek: Ve výrobním závodě ŠKODA AUTO přiváží materiál ke strojům autonomní robot