Fronius představí na veletrhu Amper flexibilní komerční střídače

Fronius představí na veletrhu Amper flexibilní komerční střídače FRONIUS Česká republika s.r.o. vydáno dne 10. května 2022

Společnost Fronius Česká republika na veletrhu AMPER v Brně ve dnech 17. až 20. května představí skutečnou udržitelnost. K vidění budou inovativní výrobky a řešení z oblasti bydlení, komerce a mobility, a také digitální nástroje.

„O udržitelnosti se hodně mluví. My skutečnou udržitelnost ukážeme. Projevuje se v našich výrobcích a řešeních, které produkujeme v srdci Evropy a jejichž životní cyklus je založený na udržitelnosti, stejně jako na našich dlouhodobých a udržitelných partnerstvích,“ vysvětluje Martin Hackl, Global Director obchodní jednotky Solar Energy, Fronius International, a dodává: „Již 30 let ve všech výrobcích a řešeních, které vyvíjíme, zohledňujeme blaho budoucích generací a podle toho také zodpovědně hospodaříme.“

Jitka Kocálová z marketingového oddělení Fronius Česká republika doplňuje: „Naše globální divize Fronius Solar Energy funguje na světovém trhu již tři dekády, my ale navíc právě v letošním roce oslavujeme také 30 let existence společnosti Fronius Česká republika. V Česku nabízíme nejen produkty spojené s fotovoltaikou, ale také zařízení pro svařování a zařízení pro nabíjení akumulátorů“.

Energetická řešení pro všechny

K vidění bude mimo jiné oblíbený hybridní střídač Fronius GEN24 Plus. Ten nabízí nejen řešení související s fotovoltaikou, akumulátory, nouzovým napájením, teplem a e-mobilitou, ale je také držitelem celosvětově prvního hodnocení ekobilance potvrzeného nezávislou institucí, konkrétně Fraunhoferovým institutem.

V rámci komplexního řešení Fronius pro domácnosti 21. století představí Fronius na veletrhu AMPER všechny možnosti využití solární energie pro zajištění energetické soběstačnosti. Budete si moci osahat zařízení Ohmpilot, které hraje významnou roli v ohřevu vody, zařízení Wattpilot určené pro nabíjení elektromobilů či BYD Battery-Box Premium pro ukládání solární energie a její flexibilní využití.

Dalším významným produktem stánku Fronius bude komerční střídač Fronius Tauro, který nabízí maximální flexibilitu v designu systému, a to při minimálních celkových provozních nákladech. Dvoustěnný plášť střídače a aktivní chlazení umožňují dosahovat plného výkonu a maximálních výnosů ať už na přímém slunečním svitu, nebo v extrémním horku. „Fronius Tauro se navíc vyznačuje rychlou instalací i údržbou, a navíc boduje nejrychlejším servisem na trhu. O tom se můžete sami u nás na stánku přesvědčit,“ zve všechny Petr Kotrba z technické podpory Fronius Solar Energy.

Střídače Fronius SnapINverter

V Brně budou k vidění také kompaktní a flexibilní střídače Fronius SnapINverter, které vynikají inteligentní konstrukcí, maximální flexibilitou a chytrými funkcemi. Použití střídačů Fronius SnapINverter umožňuje realizovat ekonomicky rentabilní fotovoltaický systém i v případě složitých systémových podmínek. Díky funkci Superflex Design střídače Fronius Symo není problémem ani plánování složitých projektů s různými sklony střechy nebo zastíněními.

Digitální nástroje - záruka naprosté spokojenosti

Na veletrhu AMPER společnost Fronius ukáže, že své zákazníky podporuje od plánování přes monitorování až po servis. Digitální nástroje jako Solar.creator, Solar.web, Solar.start a Solar.SOS jsou zárukou naprosté spokojenosti. 

Speciální výroční soutěž

Pro všechny návštěvníky veletrhu je připravena speciální soutěž. Stačí, když se na stánku firmy Fronius vyfotíte a fotografii do 31. 5. 2022 zašlete na email kocalova.jitka@fronius.com. Vyhrát můžete praktické produkty značky Fronius: Fronius ACCTIVA Easy 1206 pro nabíjení a testování stavu nabití autobaterie či kontrolu funkce dynama nebo hlavní cenu: zařízení Wattpilot GO 22J.

Pravidla soutěže naleznete ZDE

Společnost Fronius vystavuje na veletrhu AMPER 2022 v hale P, stánek 2.26.

Více informací: www.fronius.cz 

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.