Jak vytvořit veřejný firemní profil

Redakce Redakce
— vydáno 8. srpna 2017

Propagujte vaši společnost přehledným firemním profilem v databázi strojírenských firem na webu Strojirenstvi.cz!

TIP: Profil firmy na Strojirenstvi.cz není jen pasivním zápisem firemních údajů v internetovém katalogu. Nad rámec online vizitky vám umožní publikovat vaše firemní aktuality, nabídky práce atd. a navíc propojí veškerý váš obsah na jednom místě – na největším českém strojírenském webu.

Jak na to?

1. Nejprve si zdarma vytvořte uživatelský profil pro vás, jako fyzickou osobu. Budete jej potřebovat proto, abyste se jako správce mohli postarat o profil vaší společnosti.

2. Jakmile máte osobní profil vytvořený a schválený, přihlaste se do uživatelské sekce webu Strojirenstvi.cz.

3. Přejděte do uživatelské sekce kliknutím na odkaz Nastavení účtu v záhlaví webu.

4. Chcete-li na webu Strojirenstvi.cz spravovat profil firmy, musíte k tomu být danou společností oprávněni. Pokud jste takovou oprávněnou osobou, klikněte na stránce Správa účtu v bloku Firemní profil na odkaz Přiřadit firmu.

5. Na stránce Ověření identifikačního čísla zadejte IČ společnosti, jejíž firemní profil chcete spravovat. Zde mohou nastat dvě situace:

  • Pokud již někdo před vámi firemní profil se stejným IČ dříve vytvořil, můžete odeslat návrh na přiřazení, resp. změnu správce vyplněním uvedeného formuláře. 
  • V případě, že firma se zadaným IČ na webu dosud registrována není, je vám nabídnut formulář pro vytvoření nové firemní registrace, která bude po prověření a schválení administrátorem přiřazena k vašemu osobnímu účtu.

6. Vyplňte informace o vaší společnosti, které si přejete zobrazovat v jejím veřejném firemním profilu. Nezapomeňte vyplnit také firemní logo a odkaz na váš firemní web – mějte však na paměti, že tyto budou veřejně viditelné pouze v případě, když v dalším kroku zvolíte některou z placených forem prezentace (v bezplatné verzi firemního profilu se logo a firemní web nezobrazují).

7. Finálním krokem registrace firemního profilu je nastavení služeb, které chcete na Portálu profesionálů STROJIRENSTVI.CZ využívat. Můžete zvolit bezplatný Základní firemní profil, nicméně chcete-li být na největším českém strojírenském webu doopravdy vidět, doporučujeme vám zvolit některý z výhodných balíčků služeb, jejichž prostřednictvím ušetříte až 54 % z ceníkových cen jednotlivých položek. Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ vám umožní publikovat nabídky práce, aktuality, pozvánky na vaše události a veškerý váš obsah propojí ve firemním profilu, přes který můžete vše sami ovládat. Nad rámec přednastavených balíčků si můžete veškerý obsah k publikování objednat i samostatně s výhodnými množstevními slevami. Objednávku placených služeb provedete snadno, jako v e-shopu.

8. Poté, co váš firemní profil autorizujeme, objeví se na vaší uživatelské nástěnce moduly pro správu firemního obsahu, přes které můžete vkládat články, nabídky práce a aktualizovat dle potřeby informace o vaší společnosti.

Další článek: Čtyři řezné hrany – jeden inovativní systém