JOB AIR Technic slaví 25 let a mění podobu svého loga

Redakce Redakce
— vydáno 2. ledna 2019

JOB AIR Technic, společnost podnikající v oblasti údržby civilních letadel, má po čtvrtstoletí existence nové logo. Změnou loga společnost vstupuje do nové éry: v příštím roce otevře druhý opravárenský hangár .

Nový vizuál loga představuje stylizovanou kresbu listů turbíny tryskového leteckého motoru v modré barvě a zároveň symbolizuje složené ptačí křídlo. Celkově nová grafická značka vyjadřuje rychlost a dynamiku, létání, ale také odvahu, zápal pro společnou věc a velký potenciál. Symbolizuje nejenom letectví, ale i dynamicky se rozvíjející společnost a profesní růst jejích zaměstnanců.

Změnou loga společnost sídlící na letišti Leoše Janáčka v Mošnově také symbolizuje vstup do nové éry: v příštím roce otevře druhý opravárenský hangár s dílenským zázemím a plánuje zahájení údržby širokotrupých letounů Airbus A330. „Na jaře příštího roku bychom měli podle plánu otevřít nový hangár, díky kterému rozšíříme naši opravárenskou kapacitu o dva letouny typu Boeing 737 či Airbus A320. Především ale získáme kvalitní dílenské a skladovací zázemí, které nám dosud chybí. Pro celou firmu to bude velký impulz. Zároveň bychom chtěli na Mošnově přivítat první letoun typu Airbus A330. Vždyť náš původní hangár byl navrhovaný právě na údržbu širokotrupých letadel,“ říká Aleš Kvídera, ředitel JOB AIR Technic.

JOB AIR Technic díky zvýšené opravárenské kapacitě kontinuálně nabírá zaměstnance, ve vlastním školícím středisku průběžně zvyšuje jejich kvalifikaci, intenzivně spolupracuje se středními školami a podporuje obor Letecký mechanik na nedaleké Vítkovické střední škole.

Další článek: Novinky v sortimentu Seco Tools