Konference o digitalizaci českých výrobních podniků – Digitální výroba 2020

Redakce Redakce
— vydáno 3. září 2020

9. a 10. září se uskuteční konference Digitální výroba 2020. V původně plánovaném termínu na jaře tohoto roku proběhl digitální formát setkání vynucený pandemií koronaviru. Tento live stream předznamenal i hlavní témata nastávající konference. Takže na co se můžeme těšit?

Inzerce

Nabitý program se v letošním roce stěhuje do pražského Wellnes hotelu STEP. Konference se opět zaměří na novinky a trendy v souladu s chytrou výrobou. Hlavním cílem konferenčního setkání je směřovat ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat, jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec firmy o tuto problematiku jeví zájem a jak se připravují. Představeny budou konkrétní a inovativní řešení, jejich implementace a možnosti dodání. Již červnový live stream naznačil, že jako pověstná červená nitka se bude celým programem proplétat téma vypořádání se s dopady koronavirové krize, ale rovněž nabídka řešení, postupů a technologií v období po jejím odeznění. Všem je totiž jasné, že svět se změnil, stejně jako firemní a průmyslové strategie. Trend využití moderních technologií ve výrobách v současné době prudce akceleruje.

Nový formát a individuální přístup

Nový formát akce navíc nabídne i řadu praktických workshopů a mnohem individuálnější přístup k problematice digitalizace napříč celým průmyslovým podnikem. Řada řečníků si ke svým přednáškám přizvala hosty z podniků, ve kterých svá řešení úspěšně implementovala, takže budete mít jedinečnou možnost zeptat se na vše, co vás v oblasti digitalizace výroby zajímá. Řeč nebude pouze o velkých továrnách, inspirativní může být například vyhodnocení projektu implementace digitální strategie u menších firem. Dvoudenní program se ale nebude pořád točit pouze kolem výroby. Dostatečný prostor dostane rovněž logistika, která se v posledních měsících ukázala u řady firem jako klíčový nástroj pro přežití a zachování kontinuity výroby.

Pokud ještě váháte, tak vězte, že organizátoři konference dělají maximum pro vaše bezpečí v rámci všech pravidel a nařízení, která se v současné době ke konání akcí tohoto formátu vztahují. Dalším pádným argumentem může být fakt, že takovou koncentraci odborníků spojenou s mixem praktických ukázek a případových studií na jednom místě už nejspíše v letošním roce nikde nepotkáte.

Program a registraci najdete na webu www.konference-vyroba40.cz.

Další článek: Strojařské události letošního září zahánějí špatnou náladu