Kovosvit MAS připravil netradiční akci pro zákazníky na Slovensku

KOVOSVIT MAS, a.s.
— vydáno 20. srpna 2018

Na korbu kamionu naloží tříosé obráběcí centrum MCV800 a během jednoho pracovního týdne s ním projedou napříč Slovenskem. Strojírenský podnik Kovosvit MAS, tak slovenským zákazníkům představí velmi úspěšnou novinku z minulého roku přímo v akci.

Šest ze sedmi zastávek roadshow je naplánovaných na východním Slovensku, na které se v letošním roce Kovosvit MAS ve větší míře soustředil.

„Víme, jak je pro naše současné i potenciální zákazníky z východního Slovenska složité dostat se k nám do Kovosvitu. Proto jsme se rozhodli, že se za zákazníky vypravíme sami. A představíme jim v akci novinku z naší produkce, stroj MCV800. Toto tříosé vertikální obráběcí centrum jsme původně chtěli předvést již na jaře na strojírenském veletrhu v Nitře, stroj je ale komerčně velmi úspěšný a v termínu veletrhu byl vyprodaný,“ říká Jan Hruška, manažer marketingu Kovosvitu MAS.

Roadshow začne v pondělí 3. září v Bánovcích nad Bebravou, ve městě, kde sídlí servisní společnost Kovosvitu MAS pro Slovenskou republiku, firma TCP Technology MAS. Odtam se kamion se strojem přesune na východní Slovensko, kde je naplánováno dalších šest zastávek. Firmy, které poskytnou pro roadshow zázemí, jsou vesměs zákazníci Kovosvitu.

„Výběr zastávek naší roadshow a dojednání podmínek je výsledkem práce Attily Kertésze, našeho obchodního zástupce na východním Slovensku. Pan Kertész se také aktivně celé roadshow zúčastní. Díky dojednaným podmínkám půjde stroj MCV800 na řadě míst připojit k síti a ukázat zákazníkům simulaci obrábění, software, kterým je řízeno a například také dynamiku na osách stroje,“ upřesňuje Jan Hruška.

Plán zastávek Roadshow MCV800

Termín Město Firma

3. 9. 11:00 Bánovce nad Bebravou Priemyselný park Tamax, a.s.; Bánovce nad Bebravou, Slatinská 1333 / 4, 957 04

4. 9. 12:00 Rožňava CWT Metal s. r. o.; Rožňava, Jovická 636, 049 51 Brzotín

5. 9. 9:00 Kechnec Leadec s.r.o.; Kechnec (Parkovisko Molex Slovakia a.s.), Kechnec 58, 265 044

5. 9. 14:00 Prešov Commerc Service s. r.o.; Prešov, Ku Surdoku 3, 080 01

6. 9. 9:00 Bardejov Kamax Tools s.r.o.; BARDEJOV, Priemyselná 3752, 085 01

6. 9. 14:00 Stropkov Lumasek s.r.o.; Stropkov,Pri rybníku 1862/15, 091 01

7. 9. 9:00 Snina Galvanizovňa; Snina Strojárska 20, 067 81

„Slovensko vnímáme historicky jako domácí trh. Obchodníci, kteří nás zde zastupují, jsou našimi zaměstnanci, máme zde též v Bánovcích nad Bebravou vlastní servisní společnost. Stroje z produkce Kovosvitu, zejména produkční soustruhy, jsou na Slovensku dobře známé a oblíbené. Rádi bychom ale našim slovenským zákazníkům představili celé naše výrobní portfolio, především v oblasti tříosého a pětiosého obrábění, možnosti robotizace a automatizace. Věříme, že zvolená forma roadshow bude úspěšná a najdeme si i díky ní cestu k novým zákazníkům na Slovensku,“ doplňuje Jan Hruška.

Cílem Kovosvitu je dosáhnout v příštích letech na Slovensku obratu ve výši 4 miliony eur, což odpovídá zhruba 20% podílu na tomto segmentu trhu.

Další článek: Jihlavský Motorpal získal miliardovou zakázku v Indii