LINTECH zve do Zlína na zákaznické dny TAJMAC – ZPS

Lintech, spol. s r.o.
— vydáno 24. dubna 2019

Lintech srdečně zve všechny partnery a zákazníky na setkání firem v areálu firmy TAJMAC-ZPS ve Zlíně, které se koná ve dnech 25. a 26. dubna 2019. A co návštěvníkům zástupci domažlické společnosti představí?

V TAJMAC – ZPS bude prezentována kompaktní přenosná laserová stanice LinBoxMini řízená softwarem z PC a nebude scházet ani představení nových technologických postupů. Zmínit lze například laserové svařování různorodých kovových materiálů jako jsou měď s hliníkem.

Lintech dále návštěvníkům přiblíží možnosti dodání nejen standardizovaných strojů do malých a menších firem a reklamních agentur, ale i nabídku víceúčelových strojů a komplexních linek pro segment automotive, i strojírenské či elektrotechnické firmy. Technici budou návštěvníkům nabízet i možnost laserového řezání s přesností na setiny až do síly materiálu 2 mm, zakázkového popisování, svařování, výrobu štítků, čelních panelů, raznic a razníků.

Oddělení společnosti Lintech v Chrastavicích, je navíc schopno nabídnout precizní montáž dílů do automotive a elektrotechnického průmyslu, přesné letování, svařování až po jednodušší manuální práce jako lepení či skládání materiálu. To vše za dodržení přísných standardů a bezpečnostních předpisů včetně normy ISO 9001:2015.

 Lintech je kompetentním partnerem v oboru laserových technologií a průmyslového značení. Na českém a zahraničním trhu působí již od roku 1993. Veškerá výroba probíhá pod jednou střechou, a to od testování vzorků, po návrh stroje a jeho samotnou stavbu, až po vlastní dodání na místo určení. To vše díky zkušenými technikům společnosti Lintech.

Více na: www.lintech.cz

Další článek: Dormer Pramet se letos ve Zlíně prezentuje praktickými ukázkami