Microsoft oznamuje personální změny

Redakce Redakce
— vydáno 3. března 2016

Finančním ředitelem české pobočky společnosti Microsoft se stal s platností od února 2016 Martin Štefík. Roli ředitele divize Microsoft Dynamics nově zastává Martin Kováč.

Martin Štefík naváže na aktivity Stefana Mähra, který se posunul na regionální pozici ve střední a východní Evropě. Martin přichází z ústředí Microsoftu pro střední a východní Evropu, kde působil necelé dva roky jako finanční manažer pro oblast retailu. Čtyři roky před tím strávil ve slovenské pobočce Microsoftu v roli byznys controllera a pět let před tím v lokální pobočce PricewaterhouseCoopers. Martin Štefík vystudoval finanční management na Univerzitě Mateja Bela v Banskej Bystrici a je seniorním členem ACCA. Aktuálně studuje na Wharton Business School a ve volném čase se věnuje rodině, cestování, běhání a golfu. 

Martin Štefík, finanční ředitel české pobočky Microsoftu. Foto: Microsoft

Roli ředitele divize Microsoft Dynamics nově zastává Martin Kováč. Vystřídal Václava Urbana, který bude nově zodpovědný za posílení partnerského kanálu společnosti Microsoft v České republice, a to zejména podporou vstupu velkých systémových integrátorů na lokální trh a jejich aktivního zapojení do obchodních aktivit společnosti Microsoft – primárně v oblasti cloudových řešení. Martin Kováč působí v českém Microsoftu již téměř dva roky se zodpovědností za Microsoft Dynamics CRM. Před tím pracoval ve společnosti S&T Group, a to na různých manažerských pozicích se zaměřením zejména na obchod a dodávky CRM pro klíčové zákazníky firmy. Martin vystudoval bankovnictví na Technické univerzitě v Košicích, kde následně získal titul PhD. Ve volném čase se věnuje jachtingu a rád si zahraje golf. 

Ředitelem divize Microsoft Dynamics Martin Kováč . Foto: Microsoft

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Další článek: Dimension Data má novou finanční ředitelku