Nové planžety TungCut s přívodem vysokotlaké kapaliny pro lepší výkon

Tungaloy Czech s.r.o.
— vydáno 24. dubna 2020

Japonská společnost Tungaloy představila rozšíření populární řady nástrojů TungCut pro zapichování a upichování. Novinkou v tomto sortimentu je upichovací planžeta CGP32-CHP se systémem pro vnitřní přívod vysokotlaké procesní kapaliny.

Velkou výhodou systému nástrojů TungCut je vlastní tuhé upnutí destičky do speciálního rybinového lůžka. Tím je zajištěna vysoká spolehlivost a celkové prodloužení životnosti destičky. S tím také dále souvisí i mimořádně kvalitní plocha po upíchnutí. Díky možnosti přívodu vysokotlaké kapaliny skrze novou planžetu CGP32-CHP přímo do místa řezu dochází k výraznému prodloužení životnosti břitových destiček a lepší kontrole tvorby třísky a to i za vyšších řezných parametrů. K výraznému zefektivnění výroby tak dojde zejména při nasazení tohoto nástroje na aplikace upichování nerezových materiálů či superslitin.  Zákazníci dále velmi ocení u nástrojů TungCut široký sortiment geometrií a materiálů břitových destiček, které jsou určeny konkrétním aplikacím a obráběným materiálům.  

Další výhody a celou produktovou řadu TungCut Vám rádi představí obchodní a techničtí zástupci společnosti Tungaloy Czech s.r.o., kteří Vám také rádi pomohou s jejich nasazením v praxi.

Další článek: Na co máte v době koronakrize nárok jako zaměstnanec?