Pilana Knives absolvovala školení u WNT

Redakce Redakce
— vydáno 24. ledna 2019

Společnost WNT spadající do skupiny Ceratizit Group je lídrem v oboru třískového obrábění a může tak nabídnout široké znalosti a zkušenosti svým zákazníkům pro které pravidelně pořádá zajímavá školení i odborné semináře.

Tyto projekty jsou primárně zaměřeny na vzdělávání a prohlubování znalostí týkající se technologií a nástrojů pro třískového obrábění. Semináře i školení se skládají od základů až po nové trendy v obrábění a teoretická část je proložená praktickými ukázkami na CNC strojích. Odborné semináře jsou zaměřené na jedno téma, které se důkladně představí tak, aby zákazníci nabité poznatky mohli posléze aplikovat ve svých provozovnách.

Jedním z posledních loňských projektů bylo školení pro výrobní podnik Pilana Knives, které proběhlo v říjnu 2018 v Technickém centru WNT ve Velkém Meziříčí. Toto školení bylo již druhé v pořadí a navázalo tak na úspěšné školení z roku 2017, které bylo postavené pro celou skupinu Pilana, a které probíhalo celý týden pro padesát zaměstnanců. Nyní bylo školení určené pro nové zaměstnance z firmy Pilana Knives. Tato firma se může pochlubit dlouhou historií, dynamickým rozvojem a silnou pozicí na trhu v oblasti nástrojů zaměřených zejména na dřevozpracující průmysl. K výrobě těchto nástrojů jsou využívány i nástroje z produkce Ceratizit Group a především za účelem jejich správného používání bylo postavené školení, jež poskytlo užitečné rady a poznatky k jejich optimalizaci a efektivitě.

Zákaznická školení jsou určena pro firmy, jež chtějí své zaměstnance vzdělat na vybrané téma. V případě společnosti Pilana Knives proběhlo školení po oboustranné domluvě a splňovalo zejména naplnění požadavku ze strany zákazníka. V obou případech je obsah nastaven tak, aby zaujal širší spektrum profesí a užitečné informace si odnesli jak operátoři, tak i programátoři a technologové. 

Máte-li i Vy zájem, se zúčastnit těchto odborných seminářů, tak sledujte webové stránky: https://www.wnt.com/cz/zpravy/nase-seminare-v-roce-2019-2192.html. Zde najdete informace o tématech, termínech a registraci. V případě zájmu o uspořádání zákaznického školení můžete využít také email:

 techtraining-cz@ceratizit.com 

Další článek: Světová premiéra stroje LASERTEC 125 Shape